rýchlosť presnosť bezpečnosť rýchlosť

.

vozovy park

Našu flotilu tvoria predovšetkým ťahače so zaradením do kategórie euro 5 a návesy typu Schwarzmuller, ktoré zodpovedajú najprísnejším normám Európsekj únie, okrem toho ich vlastná hmotnosť je mimoriadna nízka, preto hmotnosť užitočného nákladu môže byť aj 26,5 ton. Bezchyný technický stav našich vozidiel zabezpečujú výhradne autorizované značkové servisy.

Okrem toho sme schopní pružne reagovať na špeciálne požiadavky našich partnerov. Zabezpečujeme pre nich transport nákladov s nadmernými rozmermi, s nadmernou hmotnosťou, nebezpečných nákladov ako aj nákladov s vysokou hodnotou.

Užitočný náklad našich vozidiel je max. 69 ton.

K doprave zabezpečujeme uzavreté alebo plachtové plošinové návesy.
oblast p1Naša činnosť obsiahne prevažne územie západnej Európy – od Veľkej Británie až po Sicíliu – prepravu však najčastejšie zabezpečujeme na trase Nemecko – Taliansko. Na tejto trase sme preto schopní splniť objednávky našich zákazníkov vo výnimočne krátkej lehote a za veľmi východných podmienok.

 

onas pCestná doprava v každom prípade je aj otázkou dôvery. Pre nás je dôležité, aby si zákazník bol istý, že nám zverený tovar sa vždy dostane na miesto určenia v perfektnom stave a v stanovenom čase. K tomu je nevyhnutné, aby sme mali k dispozícii stále modernejšie prostriedky, pomocou ktorých môžeme zabezpečiť stále väčšiu istotu pri dopravnej činnosti.

 

Tuesday the 21st. . Joomla 3.0 Templates